Majster Brygadzista - branża sanitarna – sieci zewnętrzne
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
firma
13. 9. 2024

Bieżąca budowa: droga S-19, odcinek Lubartów-Lublin
Zadania:
• Bezpośredni nadzór nad zespołem pracowników (3 do 10 osób)
• Prowadzenie oraz, w mniejszym stopniu, również wykonywanie prac na budowie,
• Sporządzanie dokumentacji fotograficznej,
• Współpraca z Kierownikiem Budowy.
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży sanitarnej,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie.,
• Prawo jazdy kat. B.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w formie b2b,
• Atrakcyjna stawka godzinowa – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,
• Możliwość długoterminowej współpracy,
• Auto służbowe,
• Zgrany zespół współpracowników.
Zainteresowany? Zadzwoń - 518 215 122( Ania)
Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik Budowy, branża sanitarna
lub wyślij CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do rejestru 13 471