Majster / Brygadzista
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. jest częścią węgierskiej grupy kapitałowej DUNA ASZFALT Zrt., będącej największym liderem budownictwa inżynieryjno-drogowego na Węgrzech.

Jako wytwórnia konstrukcji stalowych z jeszcze większym profesjonalizmem kontynuujemy i rozwijamy dorobek poprzednich właścicieli tj. firmy PW Banimex Sp z o.o. oraz Energomontaż Południe.

WKS Duna Polska posiada Wytwórnię  Konstrukcji Stalowych w Będzinie o łącznej powierzchni powyżej 17 000 m2 i możliwości wytwarzania ok. 700 ton konstrukcji miesięcznie. Podstawowym zakresem naszej działalności są konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego i drogowego, w szczególności mosty, wiadukty, estakady, kładki pieszo- rowerowe, przejścia dla zwierząt.

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA

  • Nadzór na brygadami pracowniczymi
  • Zajmowanie się organizacją przebiegu prac – zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej
  • Zabezpieczanie terenu budowy
  • Współpraca z kierownikiem robót / budowy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w montażu stalowych konstrukcji mostowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w wykonywaniu robót na obiektach mostowych
  • Doświadczenie w pracy z rusztowaniami
  • Umiejętność obsługi elektrycznych oraz spalinowych narzędzi budowlanych
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt
  • Mile widziane kursy i uprawnienia zawodowe (w szczególności podesty ruchome, uprawnienia spawalnicze,  obsługa palnika kursy itp.)
  • Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.)
  • Udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karnet na zajęcia sportowo-rekreacyjne

  • Praca Będzin
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584