Maintenance Manager - rekrutacja online
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Maintenance Manager.

Maintenance ManagerMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Kierowanie pracą działu Utrzymania Ruchu (kilkadziesiąt osób),
  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie przebiegu prac i sprawności urządzeń,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • Pełna odpowiedzialność za rozwój zespołu,
  • Wdrażanie strategii korporacyjnych,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników w podległym obszarze,
  • Tworzenie planu konserwacji i napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie infrastruktury technicznej, opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii,
  • Dbanie i przestrzeganie standardów jakości/bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na stanowisku managerskim w obszarze utrzymania ruchu,
  • Dogłębna znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Ścieżka kariery od Specjalisty do Managera (mile widziana),
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania oraz delegowania zadań,
  • Gotowość do współpracy z działami wewnętrznymi Firmy,
  • Otwartość na wdrażanie zmian, kwestionowanie „statusu quo”
  • Chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów.

  • Praca Gniezno
  • Manager Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567