Maintenance Manager - rekrutacja online
  • Stargard Szczeciński
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie, Polska
HRK S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko MaintenanceDoś Managera.

Maintenance ManagerMiejsce pracy: Stargard Szczeciński

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem Utrzymania Ruchu,
  • Współpraca z Kierownikami Produkcji,
  • Kompleksowe zarządzanie Działem UR w celu zapewnienia ciągłości, wydajności i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność z budżet podległego Działu,
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i odpowiedzialność za BHP w zakresie działania,
  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w obszarze UR oraz usprawnień procesów i maszyn,
  • Raportowanie wskaźników, ciągłe doskonalenie,
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na stanowisku managerskim w obszarze utrzymania ruchu - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych,
  • Język angielski umożiwiający swobodną komunikację,
  • Dogłębna znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Ścieżka kariery od Specjalisty do Managera (mile widziana),
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, leadership!
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania oraz delegowania zadań,
  • Gotowość do współpracy z działami wewnętrznymi Firmy,
  • Otwartość na wdrażanie zmian, kwestionowanie „statusu quo”
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Manager zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183