Magister Farmacji (Gdańsk)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.farmacja.pl
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w następujących lokalizacjach w Gdańsku:

  • CH Forum Gdańsk

  • CH Matarnia

Prosimy o wskazanie preferowanej/preferowanych lokalizacji w formularzu aplikacyjnym.

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką. Nasi magistrowie farmacji w pełni wykorzystują zdobytą podczas studiów medycznych wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych.

Nasi farmaceuci mają możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym, zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa pacjentów w zgodzie z obowiązującymi standardami apteki

  • fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków

  • praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz dobrymi praktykami zawodu

  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu

  • troska o zdrowie pacjenta i umiejętność budowania relacji w oparciu o wzajemny szacunek

  • praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych

  • sumiennie i rzetelnie wykonywanie powierzonych obowiązków

  • empatia, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • udział w projektach farmaceutycznych

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowania studiów podyplomowych

  • praktyczne wdrożenie w zakresie opieki farmaceutycznej

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika

  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm

  • ścieżkę umożliwiającą przygotowanie do objęcia funkcji kierowniczych w naszych placówkach

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Centrali Firmy

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567