Magister Farmacji - dodatkowe godziny (wojewódzctwo wielkopolskie)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Dr.Max Polska
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia
  • potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełna empatii komunikacja to Twoje mocne strony
  • odpowiedzialność, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko wartości sieci franczyzowej Dr.Max ale również Twoje

To oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Zapraszamy Magistrów Farmacji z całego województwa wielkopolskiego do dołączenia do bazy zleceniobiorców aptek uczestniczących w sieci franczyzowej Dr.Max. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do opieki farmaceutycznej i poszukujesz elastycznej pracy dostosowanej do Twojego harmonogramu, serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862