Magister farmacji do APTEKI POD BIAŁYM ORŁEM w Jelczu
  • Jelcz Laskowice
magister farmacji do APTEKI POD BIAŁYM ORŁEM w Jelczu
dolnośląskie, Jelcz Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Apteka od serca
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukiwany - - - -magister farmacji- - - -
APTEKA "POD BIAŁYM ORŁEM" - Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
• umowa o pracę
• pełny etat
• praca stacjonarna
Twój zakres obowiązków
• Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
• Wydawanie produktów leczniczych
• Wykonywanie leków recepturowych
• Przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowa, wprowadzenie towaru na stan
• Rozmieszczenie preparatów w magazynie i ekspedycji
• Monitorowanie stanów magazynowych oraz terminów ważności preparatów
• Obsługa systemu Kamsoft
Nasze wymagania
• wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu
• komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków
• umiejętność budowania relacji z pacjentami, empatia
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• doświadczenie dodatkowym atutem
To oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie 8000-9500 brutto
• system premiowy
• praca w przyjaznej atmosferze
O nas
"Apteka Pod Białym Orłem" to firma rodzinna, prowadzona prze dwa pokolenia farmaceutów, funkcjonująca na lokalnym rynku od ponad trzydziestu lat. Do naszego zespołu poszukujemy pozytywnej, energicznej osoby lubiącej swoją pracę i kontakt z ludźmi.
Jelcz-Laskowice miejscowość 15km od granic Wrocławia (25km od centrum miasta). Bardzo dobra komunikacja kolejowa. Pociąg w godzinach szczytu co 15-30 minut. Czas przejazdu ze stacji Wrocław Główny do Jelcz-Laskowice 28 minut. Odległość ze stacji PKP do apteki 900m

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293