Magister Farmacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.farmacja.pl
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Profesjonalna i uprzejma obsługa pacjentów, zapewnienie im wsparcia i odpowiedzi na pytania związane z lekami i suplementami diety

  • Kompetentne doradztwo farmaceutyczne w zakresie doboru leków i suplementów diety, uwzględniające indywidualne potrzeby pacjentów

  • Skrupulatne przygotowywanie recept, dbałość o prawidłową realizację zleceń farmaceutycznych oraz kontrola zgodności przepisanych leków

  • Ścisła kontrola farmaceutycznych procedur w celu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności leczenia

  • Zarządzanie zapasami leków, dbałość o ich prawidłowe przechowywanie i terminową kontrolę dat ważności

  • Efektywna współpraca z zespołem farmaceutycznym w celu zapewnienia najwyższego standardu opieki zdrowotnej dla pacjentów

  • Udzielanie porad i informacji na temat profilaktyki zdrowotnej oraz promowanie zdrowego stylu życia

Wymagania:

  • Dyplom magistra farmacji oraz uprawnienia do wykonywania zawodu

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi pacjentów

  • Znajomość leków, suplementów diety oraz umiejętność profesjonalnego doradztwa dla pacjentów, uwzględniająca indywidualne potrzeby i wymagania zdrowotne.

  • Przygotowywanie recept i ścisła kontrola farmaceutycznych procedur

  • Zarządzanie zapasami leków i terminowa kontrola dat ważności

  • Zdolność do efektywnej współpracy z zespołem farmaceutycznym w celu zapewnienia najwyższego standardu opieki zdrowotnej

  • Otwartość na ciągłe doskonalenie i rozwój zawodowy

Co możesz zyskać:

  • Elastyczność oraz możliwość podjęcia pracy w ramach umowy o prace lub kontraktu B2B

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych oraz wsparcie w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, z możliwością dodatkowego premiowania

  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie dbamy o atmosferę wzajemnego szacunku, otwartości i wsparcia. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy i współpracy, co sprzyja efektywnej realizacji celów apteki oraz satysfakcji z pracy

  • Pracę w nowoczesnej aptece

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584