Magister Farmacji
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie, Polska
Leasing Team Professional
16. 9. 2024

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, jakim jest sieć aptek poszukujemy kandydatów na stanowisko Magister farmacji

Zakres obowiązków:

  • Obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków
  • Wykonywanie czynności fachowych polegających na wytwarzaniu i wydawaniu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • Praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz obowiązującymi regulacjami prawnymi;
  • Wykonywanie czynności recepturowych
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki
  • Realizacja budżetu sprzedażowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem do wykonywania zawodu
  • Ukończony staż
  • Sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków
  • Wiedza praktyczna na temat regulacji prawnych
  • Troska o zdrowie i relację z pacjentami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie;
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę;
  • Benefity pozapłacowe( opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie);
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków;
  • Zniżki na firmowe produkty;
  • Możliwość rozwoju;
  • Praca w renomowanej sieci aptek

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584