Magister farmacji
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Praca.farmacja.pl
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Magister Farmacji.

Lokalizacja: Chojnice

Zainteresowanym osobom oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 10 000zł (netto)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wzajemne wsparcie,

  • miłą atmosferę i pracę w zespole,

  • wdrożenie stanowiskowe.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zawodzie farmaceuty, poszukujesz długofalowej współpracy,  jesteś osobą o wysokich kompetencjach interpersonalnych –niezbędnych w kontakcie z pacjentem i współpracownikami, jesteś zorientowana/y na stały rozwój i doskonalenie zawodowe i chciałbyś rozwijać wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujmy się z Tobą i z przyjemnością opowiemy więcej o naszej firmie oraz stanowisku.

  • Praca Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075