Magister Farmacji , Warszawa-Wesoła
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.farmacja.pl
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Apteka w Warszawie Wesołej zatrudni do swojego zespołu MAGISTRA FARMACJI.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, 3/4 etatu, pół etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone premiami

  • Elastyczny grafik

  • Pracę w profesjonalnym zespole w Aptece z ponad 20-letnim doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy (brak koordynatora, planów sprzedażowych i pracy pod presją)

  • Spotkania integracyjne, świąteczne

Wymagania:

  • Dyplom magistra farmacji oraz uprawnienia do wykonywania zawodu

  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie

  • Znajomość leków i umiejętność profesjonalnego doradztwa dla pacjentów

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251