Magazynierka/ Magazynier
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Żabka Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • segregacja opakowań kaucyjnych
  • utrzymanie porządku w miejscu prac

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień UDT oraz praktyczne umiejętności kierowania wózkiem widłowym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna + dodatek transportowy)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

  • Praca Szczecin
  • Magazynier Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087