Magazynier!Bielsko-Biała!System III zmianowy!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
FOX
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • przygotowywanie wysyłek
  • przygotowywanie listów przewozowych
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • poczucie odpowiedzialności
  • obsługa komputera
  • obsługa wózka widłowego (możliwa do przyuczenia)
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
  • dodatki stażowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych ( foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie

    i paczki świąteczne)
  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • Praca Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749