MAGAZYNIER, zapraszamy również osoby z orzeczeniem
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera.

Miejsce pracy: Zgorzelec, ul. Andersa

Zapraszamy również do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4650 zł brutto + możliwe premie po okresie próbnym (400-500 zł netto).
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym 6-14 / 14-22 /  22-6.
  • UWAGA! MOŻLIWOŚĆ PRACY NA JEDNĄ ZMIANĘ.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień,
  • rozkładanie towaru,
  • przyjęcia towaru,
  • wydawanie towaru klientom.

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera i skanera,
  • doświadczenie na magazynie będzie mile widziane,
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność.

Kontakt pod numerem: 5-7-1-3-0-5-6-4-0

  • Praca Zgorzelec
  • Magazynier Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055