Magazynier (załadunki / rozładunki)
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
12. 9. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier (załadunki / rozładunki).Lokalizację: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 4/ Ruda Śląska, ul. Kalinowa 4 /Gliwice, ul. Pszczyńska 312

Obowiązki

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja zamówień
  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru;
  • Obsługa wózka widłowego unoszącego typu piesek;
  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Chęć rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Uprawnienia na wózki podnośnikowe
  • Aktualne badania sanepid

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne od 4900 zł br + premia + dodatki za prace w godzinach nocnych
  • Praca po 8h, 3 zmiany od Poniedziałku do Piątku
  • Możliwość pracy dodatkowo w sobotę
  • Zatrudnienia bezpośrednie w strukturach firmy po okresie próbnym
  • Rozwój zawodowy i szansa na podnoszenie kwalifikacji w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracowników (200,00 zł netto)

  • Praca Ruda Śląska
  • Magazynier Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584