Magazynier z uprawnieniami UDT - OD ZARAZ
  • Chwaszczyno
, Chwaszczyno, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Przyjęcia: rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości.

  • Wydania: przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji.

  • Wysyłki: przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

WYMAGANIA:
  • Uprawnień UDT na wózki widłowe

  • Doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

  • Doświadczenia w pracy magazynowej

  • Umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Stałe godziny pracy od 6:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku

  • Stawkę 35-45 zł brutto/h

  • Umowę o pracę - po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty dla chętnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532