Magazynier |z uprawnieniami UDT II WJO
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier UDT

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Główne zadania

  • przyjmowanie, kompletownie, rozładunek, załadunek towarów (przy użyciu wózka widłowego)
  • ewidencja towarów przy użyciu skanera oraz w systemie komputerowym
  • przygotowywanie towaru do wysyłki (foliowanie, etykietowanie, przygotowywanie dokumentacji)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • uprawnień na wózki widłowe UDT II WJO oraz doświadczenie w ich obsłudze
  • umiejętności obsługi komputera
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (w godz. 6-14, 14-22)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • pracę w miejscowości: Środa Wielkopolska
  • premię roczną
  • zniżki na firmowe produkty
  • benefity: karta Multisport lub Sport i Kultura, dofinansowanie do wypoczynku, bonus na święta, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, owocowe środy, niskooprocentowane pożyczki dla pracowników

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Magazynier Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849