Magazynier z uprawnieniami UDT -> Swadzim
  • Poznań
magazynier z uprawnieniami UDT -> Swadzim
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Dla firmy zajmującej się produkcją armatury łazienkowej poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT.
Aplikuj więc i rozpocznij z nami nową przygodę!

Miejsce pracy: Swadzim, k. Poznania

Oczekujemy

  • uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zaangażowania
  • doświadczenie w pracach magazynowych (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • stawkę podstawową32,74 zł/brutto na godzinę
  • system premiowy do 15%
  • darmowy dojazdz Poznania oraz okolic
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie

Zadania

  • odbiór i paletyzacja wyrobów gotowych
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • przyjmowanie surowców na magazyn
  • realizacja załadunków na podstawie harmonogramu wysyłkowego
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116