Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Zakrzewo
magazynier z uprawnieniami UDT
Zakrzewo, Zakrzewo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Posiadasz uprawnienia UDT i poszukujesz pracy od zaraz? Idealnie się składa!
Dla firmy zajmującej się produkcją armatury łazienkowej poszukujemymagazynierów z uprawnieniami UDT.
Aplikuj więc i rozpocznij z nami nową przygodę!

Miejsce pracy: Zakrzewo

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zaangażowania
  • doświadczenie w pracach magazynowych (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę podstawową32,74 zł/brutto na godzinę
  • system premiowy nawet do 15%
  • darmowy dojazdz Poznania oraz okolic
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie

Zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

  • Praca Zakrzewo
  • Magazynier Zakrzewo
  • Magazynier Zakrzew
  • Zakrzewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064