Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należy:

  • Obsługa wózków jezdniowych zgodna z zasadami BHP i wymogami pracodawcy
  • Wykonywanie prostych, fizycznych czynności logistycznych, technologicznych i porządkowych w magazynie
  • Nadzorowanie i utrzymywanie odpowiednich standardów higienicznych oraz parametrów jakościowych w magazynie
  • Współpraca z innymi stanowiskami pracy w ciągu technologicznym
  • Dbanie o stan techniczny powierzonego obszaru, wyposażenia i sprzętu

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • Stawkę podstawową 5500-6000 zł brutto/msc (stawka ustalana indywidualnie, w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • Premię miesięczną
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj wraz z CV!

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Magazynier Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544