MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH
  • Białobrzegi
Białobrzegi, Parkowa 18, 26-800 Sucha, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie
UNITED PETFOOD RADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 5. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
przyjmowanie dostaw
przygotowywanie wysyłek
dostarczanie materiałów produkcyjnych do wskazanych odcinków linii produkcyjnej
prowadzenie dokumentacji magazynowej
dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
kontrolowanie stanu produktów w magazynie

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : do jej wyrobienia mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane wykształcenie średnie uprawnienia UDT do obsługi wózków
[Umiejętność 1 : gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6; oraz w niektóre weekendy aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości
[Inne : Oferujemy:
stałą umowę o pracę po pozytywnym okresie próbnym
pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
terminowe comiesięczne wypłaty wynagrodzeń
wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników
bezpłatne kursy i egzaminy w celu nabycia kwalifikacji jeśli kandydat ich nie posiada, a są niezbędne do wykonywania pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Białobrzegi
  • Magazynier Białobrzegi
  • Białobrzegi - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293