Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, pomorskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
7. 9. 2024

SGP APT [Numer w KRAZ. 19292. od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań.Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego.Lokalizacja: Miszewko.

Obowiązki

  • rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości;
  • przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji,
  • przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe (II WJO) -warunek konieczny,
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22),
  • wolne weekendy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł btutto,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • ekstra bonus za polecenie pracownika do pracy 400 zł brutto.

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544