Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Kutno
magazynier z uprawnieniami UDT
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia i pracy od poniedziałku do piątku?

Dla naszego prężnie rozwijającego się klienta z branży technicznej szukamy kandydatów na magazyn z ważnymi uprawnieniami UDT.

Oczekujemy

  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy UDT, TDT
  • mile widziane doświadczenie na magazynie wysokiego składowania
  • chęci podjęcia pracy długoterminowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową (składki ZUS, ubezpieczenie, płatny urlop)
  • stawka godzinowa 25,89 + premia miesięczna
  • wolne weekendy
  • praca w systemie 2 zmianowym: 6-14;14-22

Zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • praca ze skanerem
  • inne czynności magazynowe

  • Praca Kutno
  • Magazynier Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914