Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz stałej pracy? Mamy dla Ciebie ofertę!
Szukamy pracowników do nowoczesnej firmie w Grudziądzu z branży elektronicznej.

Stanowisko: magazynier z uprawnieniami UDT

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • chęci i motywacji do pracy
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie) dla pracowników Randstad na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju oraz przejścia bezpośrednio w struktury firmy

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i kontrola stanów magazynowych
  • proces pakowania wyrobów gotowych i realizacja wysyłek wyrobów gotowych do klienta
  • zarządzanie dokumentami przewozowymi
  • rozpakowywanie towarów oraz sprawdzanie ilości według dokumentacji
  • obsługa wózka widłowego

  • Praca Grudziądz
  • Magazynier Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851