Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Starachowice
magazynier z uprawnieniami UDT
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie?

Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe?

Poszukujesz pracy na dłużej?

Jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Aplikuj za pomocą strony.

Oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi z UDT
  • dyspozycyjności do pracy
  • motywacji i zaangażowania
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenia w pracy na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę w systemie 2 zmianowym; 6-14;14-22
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na magazynie w Starachowicach
  • benefity: kartę sportową, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • przewożenie elementów na część magazynową
  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe i inne zlecone przez przełożonego

  • Praca Starachowice
  • Magazynier Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851