Magazynier z uprawnieniami UDT - 5880 zł brutto/miesiąc
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Kontrolować stany magazynowe
  • Zaopatrywać produkcję
  • Rozładowywać i załadowywać dostawy/wysyłkę
  • Utrzymywać porządek na magazynie
  • Zamawiać materiały okołoprodukcyjne - kontaktować się z dostawcami
  • Obsługiwać program CDN XL
  • Obsługiwać wózek widłowy

Czego oczekujemy?
  • Posiadania aktualnych badań do celów sanitarno epidemiologicznych - warunek konieczny
  • Posiadania uprawnień na wózek widłowy III WJO - warunek konieczny
  • Doświadczenia przy pracach magazynowych
  • Znajomości programu CDN XL -mile widziane
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zlecenie na okres próbny 3 msc)
  • Wynagrodzenie 5 880 zł brutto/miesiąc
  • Premie dodatkową do 800 zł netto/miesiąc
  • Kartę mybenefit kafeteria
  • Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • Miejsce pracy: Kraków ul. Radzikowskiego

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080