Magazynier z uprawnieniami UDT – atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej, który jest znaczącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości części do samochodów, poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT.Firma charakteryzuje się długoletnim doświadczeniem, innowacyjnym podejściem i nieustannym dążeniem do doskonałości. Dołącz do nas i bierz udział w tworzeniu historii sukcesu w branży motoryzacyjnej!

Zadania:

  • Przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych
  • Obsługa skanera
  • Przyjmowanie dostarczonego materiału do magazynu oraz na produkcję
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów i porządek na magazynie

Wymagania:
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Chęć do pracy w systemie3-zmianowym
  • Doświadczeniew pracy na magazynie
  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferta:
  • Wynagrodzenie podstawowe 5040 zł brutto/miesięcznie
  • Gwarantowany comiesięczny dodatek za wyniki od 840 - 1000 zł/brutto
  • Umowa o pracęz możliwością przejścia bezpośrednio pod klienta po 6 msc
  • Dofinansowanie posiłków na stołówce
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek adaptacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefitoraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych, a także chcesz dołączyć do naszej zgranej ekipy, prześlij swoje CV

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080