Magazynier z uprawnieniami na wózki UDT i ks. SANEPID
  • Kozienice
magazynier z uprawnieniami na wózki UDT i ks. SANEPID
Kozienice, Kozienice, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, praca na magazynie nie jest Ci obca zapoznaj się z poniższą ofertą i aplikuj!

Oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe potwierdzonych przez UDT
  • badań Sanepid
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz nadgodzinach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( składki ZUS oraz ubezpieczenie, płatny urlop)
  • wynagrodzenie od 5 000 zł brutto +350 zł brutto/m-c premia frekwencyjna + dodatek nocny
  • pracę w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • benefity ( karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dostęp do bezpłatnej platformy benefitowej)
  • prace w systemie 3 zmianowym

Zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • pracę magazynowe
  • transport produktów z działu produkcyjnego na magazyn

  • Praca Kozienice
  • Magazynier Kozienice
  • Kozienice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228