Magazynier z uprawnieniami na wózki - Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Pracownicy budowlani
12. 9. 2024

Firma specjalizująca się w przeładunkach, usługach magazynowych oraz usługach agencji celnej zatrudni pracownika na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Zadania:
• Rozładunek i załadunek kontenerów wózkiem oraz ręczny,
• Przygotowywanie i wydawanie towarów,
• Wspieranie pracy innych magazynierów,
• Ewidencjonowanie rozładunków, załadunków i wydań,
• Raportowanie ewentualnych uszkodzeń towaru.
Wymagania:
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Doświadczenie w pracy na magazynie,
• Uczciwość.
Gwarantujemy:
• Umowę o pracę lub zlecenie,
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
• Pracę w godzinach 8-16,
• Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MAGAZYNIER” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567