Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy
  • Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki
Berker Dominis
2. 10. 2024
4 tys netto/msc

Firma specjalizująca się w przeładunkach, usługach magazynowych oraz usługach agencji celnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

•    Rozładunek i załadunek kontenerów wózkiem oraz ręczny,

•    Przygotowywanie i wydawanie towarów,

•    Wspieranie pracy innych magazynierów,

•    Ewidencjonowanie rozładunków, załadunków i wydań,

•    Raportowanie ewentualnych uszkodzeń towaru.

Wymagania:

•    Uprawnienia na wózek widłowy,

•    Doświadczenie w pracy na magazynie,

•    Uczciwość.

Gwarantujemy:

•    Umowę o pracę lub zlecenie,

•    Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

•    Pracę w godzinach 8-16,

•    Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MAGAZYNIER” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116