Magazynier z UDT - Żnin - od zaraz
  • Żnin
magazynier z UDT - Żnin - od zaraz
Żnin, Żnin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy na stanowisku magazyniera?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT?

Odpowiada Ci lokalizacja zakładu w Żninie?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś "tak" - koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (6:00-18:00, 18:00-6:00)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć jej wyrobienia)
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • możliwość nawiązania długo falowej współpracy bezpośrednio z firmą
  • stałe, terminowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • pełen pakiet wdrożeń od pierwszych dni pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • lokalizacja zakładu: ŻNIN

Zadania

  • odbiór produktu gotowego z linii oraz wstawianie produktów gotowych na linię,
  • składowanie produktu w magazynach,
  • wstawianie palet na linię produkcyjną,
  • prace porządkowo magazynowe

  • Praca Żnin
  • Magazynier Żnin
  • Żnin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190