Magazynier z UDT/Rzeszów/ Umowa o pracę!
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Step up
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Główne obowiązki
Załadunek i rozładunek samochodów naczepowych:
Załadunek i rozładunek samochodów naczepowych bezpośrednio z/na pola relacyjne
Alokacja przesyłek paczkowych na odbiorze do strefy paczek
Pomoc Kierowcom w skanowaniu przesyłek odbiorowych i przesyłek do dostawy naczepowej i/lub sprawdzenie wykonania tej czynności przez Kierowców
Oczekiwania
Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym;
Sumienność;
Odpowiedzialność.
Oferujemy
bezpłatna opieka medyczna w Medicover dla pracownika,
możliwość dołączenia do ubezpiecznia grupowego, Multisport lub OK System,
zniżka na paliwo na stacjach Orlen
kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem.
system kafeteryjny mybenefit

  • Praca Rzeszów
  • Magazynier Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776