Magazynier z UDT / Operator wózka widłowego | 5500-6500
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazyniera z uprawnieniami UDT

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?

Zaaplikuj, zapraszamy kobiety i mężczyzn!

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności operacji magazynowych.
  • Obsługa urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe.
  • Utrzymywanie porządku w magazynie i dbanie o organizację towarów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

System pracy:

  • System 4 brygadowy (8h)
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferujemy:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia miesięczna, kwartalna, roczna oraz bonusy
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do wypoczynku oraz wakacji Twoich podopiecznych)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do nauki języków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Magazynier Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567