Magazynier z UDT->Sady->darmowy transport->II zmiany
  • Sady
magazynier z UDT->Sady->darmowy transport->II zmiany
wielkopolskie, Sady, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie jako operator wózka widłowego? Prace magazynowe nie są Tobie obce?

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie - praca na stanowisku:magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

Miejsce pracy: Sady [bezpłatny dojazd z Rondo Rataje, Rondo Kaponiera, Ogrody

Oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
  • praktyczna umiejętność prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenia w pracach magazynowych
  • chęci do pracy, umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę na 2 zmiany
  • wynagrodzenie do 5200 zł/brutto (podstawa + premia)
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • bezpłatny dojazd z Poznania

Zadania

  • załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy
  • przyjmowanie dostaw
  • rozmieszczanie i układanie towaru

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584