Magazynier z UDT
  • Trojaczkowice
magazynier z UDT
lubelskie, Trojaczkowice, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024

posiadasz uprawnienia UDT oraz roczne doświadczenie pracy jako operator wózka widłowego? znasz specyfikę pracy na magazynie i szukasz stałej, stabilnej pracy?

świetnie! obecnie poszukujemy osób na stanowisko magazyniera do jednej z firm w okolicach Lublina!

Oczekujemy

  • aktualne uprawnienia UDT,
  • min. rok doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • znajomość systemów WMS,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • możliwość dojazdu do firmy - ok. 25 km od Lublina.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie ( pierwsza umowa 3 miesiące okres próbny, kolejna umowa na rok),
  • wynagrodzenie od 5150 zł brutto do 5700 zł brutto - w zależności od twojego doświadczenia,
  • premia frekwencyjna oraz wydajnościowa,
  • praca w systemie dwu zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)

Zadania

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru na magazynie,
  • rozmieszanie towaru na magazynie,
  • odpowiednie zabezpieczanie towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbanie o porządek na magazynie,
  • prace fizyczne związane z dźwiganiem.

  • Praca lubelskie
  • Magazynier lubelskie
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567