Magazynier z UDT
  • Wałbrzych
magazynier z UDT
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Jeżeli masz aktulane uprawnienia UDT to czeka na Ciebie praca!

Mamy aż 4 wolne miejsca, ale nie zwlekaj, bo wyprzedzą Cię inni.

Zapraszamy również osoby po świeżo zdanym egzamienie - bez doświadczenia na magazynie.

Lokalizacja: Wałbrzych - strefa ekonomiczna

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • aktualnych uprawnień UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS oraz zdrowotne, płatny urlop)
  • podstawa wynagrodzenia 4550zł brutto
  • premię miesięczną do 6%
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w soboty za dodatkową stawkę +100%
  • dofinansowanie do obiadów
  • łatwy dojazd (przystanek przy zakładzie)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line

Zadania

  • obsługa wózka widłowego oraz wózka typu pociąg
  • rozładunek - załadunek produktu
  • sortowanie i dostarczanie komponentów na linie produkcyjną

  • Praca Wałbrzych
  • Magazynier Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509