Magazynier z UDT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Dla firmy zajmującej się produkcją armatury łazienkowej poszukujemymagazynierów z uprawnieniami UDT!

Poszukujeszpracy od już? Chcesz zmienić branżę, zdobyć nowe doświadczenie?

Ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Zakrzewo/Swadzim - darmowy dojazd z kilku dzielnic Poznania

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • chęci do pracy
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracach magazynowych (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjną stawkę podstawową29.75zł/brutto na godzinę
  • system premiowy nawet do 15%
  • darmowy dojazdz Poznania oraz okolic
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny oraz ubezpieczenie na życie

Zadania

  • kompletacja towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek/rozładunek aut dostawczych

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551