Magazynier z UDT / Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów łódzki
łódzkie, Aleksandrów łódzki, łódzkie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
23. 7. 2024

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest w trakcie rozwoju jednego ze swoich oddziałów poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT.

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki.

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie cyfryzacji przemysłu, dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej, robotyki, systemów elektroenergetycznych oraz napędów elektrycznych. Produkcja w firmie obejmuje zarówno montaż robotów przemysłowych na zamówienie, jak i zaawansowaną produkcję bezpieczników i przełączników elektrycznych. Produkty, które wytwarza automatyzują przemysł oraz życie codzienne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej,
  • dodatek do godzin nocnych – 40%
  • stawka za pracę w niedziele – 300 %
  • umowa o pracę,
  • pracę na trzy zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • darmowy transport z: Ozorkowa, Zgierza, Łasku, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Łodzi - Centrum, Łodzi - Teofilów, Aleksandrowa Łódzkiego.

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • ogólne prace magazynowe.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia UDT,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapraszamy do współpracy- Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  1. Analiza CV,
  2. Kontakt telefoniczny,
  3. Rekomendacja,
  4. Decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu.

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544