Magazynier z UDT
  • Słubica a
magazynier z UDT
mazowieckie, Słubica a, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Poszukujemy magazyniera z uprawnieniami UDT do firmy zajmującej się obróbką drewna.

Jedna zmiana 7-16 od poniedziałku do czwartku i w piątki do godziny 14, praca od poniedziałku do piątku

Lokalizacja: Słubica A (dojazd własny)

Oczekujemy

  • uprawnień UDT - warunek konieczny
  • możliwości samodzielnego dojazdu
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę w godzinach 7-16, w piątki do 14:00

Zadania

  • kompletacja zamówień
  • rozładunki i załadunki
  • obsługa wózków widłowych

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584