Magazynier z UDT
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Cukiernia Sowa Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Praca w naszych magazynach przede wszystkim wiąże się z przyjmowaniem dostaw i ich weryfikacją oraz raportowaniem ich stanu, realizowaniem zamówień wewnętrznych i zewnętrznych i przy tych okazjach wydawaniem towaru, a także jego transport za pomocą wózków różnego typu i wspólnym przeprowadzaniem inwentaryzacji od czasu do czasu.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy III-zmianowej, fizycznej
  • poczucie odpowiedzialności
  • obsługa komputera
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (wymóg konieczny!)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT lub gotowość ich szybkiego zdobycia

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Optima, jednak nie jest to konieczne, bo wszystkiego Cię nauczymy

To oferujemy

  • szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny (karty Sodexo, bony upominkowe, dopłaty do Multisport i OK-System)
  • wyjazdy i imprezy integracyjne
  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy pod ręką inne specjały ;)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • poczęstunek pracowniczy

  • Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij CV przez nasz formularz już dziś. Czekamy na Ciebie!

Lubicie nasze ciasta? My też ;) Ale jeszcze bardziej lubimy i szanujemy naszych pracowników, którzy przyczyniają się do ich powstawania oraz dotarcia do naszych klientów. Aby utrzymać ciągłość produkcji niezbędne jest stałe uzupełnianie naszych magazynów i szereg prac związanych z ich zagospodarowaniem. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, a do tego jesteś osobą zorganizowaną i potrafisz pracować pod presją czasu to zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690