Magazynier z UDT
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz uprawnienia UDT? chcesz pracować na 2 zmiany?

jeśli tak to czekamy na Ciebie!

Pracuj jako operator wózka widłowego w Centrum Wrocławia!

Dostępne 2 lokalizacje: Fabryczna lub Strachowice

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych oraz uprawnień UDT IWJO
  • znajomości systemu SAP lub programów magazynowych będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie od 4770 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

Zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • przygotowywanie wysyłek
  • odbiór, składowanie, kompletacja towarów

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293