Magazynier z UDT
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy na magazynie?

Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe z UDT?

Świetnie się składa, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę pracy na 2 zmiany!

Miejsce pracy: Częstochowa, dzielnica Wyczerpy - Aniołów

Oczekujemy

  • ważnych uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • co najmniej 6-miesięcznego doświadczenia w kierowaniu wózkami widłowymi
  • gotowości do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, godziny nocne płatne +20%)
  • stawka godzinowa plus premia 29,97zł brutto
  • premię frekwencyjnądo200 zł brutto miesięcznie
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • dojazd liniami autobusowymi nr 14, 17, 30
  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz" i szybkie przejście w struktury firmy
  • możliwość skorzystania z programu Randstad Plus: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, tańsze bilety do kina lub teatru itp.
  • szybki proces rekrutacji wraz z oprowadzeniem po hali produkcyjnej

Zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek i załadunek towarów
  • prace magazynowe

  • Praca Częstochowa
  • Magazynier Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584