Magazynier z UDT
  • Grodzisk mazowiecki
magazynier z UDT
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Poszukujemy magazyniera z uprawnieniami UDT do firmy będącej europejskim liderem w obszarze logistyki.

Oferujemy stałe zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem, praca w godzinach 20-4 oraz 4-12, 10-18

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz aplikacyjny!

Oczekujemy

  • uprawnień UDT (warunek konieczny)
  • zaangażowania i motywacji
  • punktualności i umiejętności pracy w zespole
  • chęci podjecia stałej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z persepktywą stałej umowy bezpośrednio przez firmę (po okresie próbnym do 6 miesięcy)
  • wynagordzenie zależne od doświadczenia (jestesmy otwarci na Twoje oczekiwania)
  • atrakcyjny system premiowy po okresie próbnym
  • pracę w godzinach 20-4 oraz 4-12, 10-18
  • pakiet świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny a także po okresie próbnym bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy, dofinansowanie do posiłków

Zadania

  • praca z użyciem wózka czołowego oraz wózka typu piesek ( niski skład ), z pola odkładczego na auto typu naczepa i odwrotnie (większość pracy wykonuje się wózkiem, zdarzają się towary które trzeba wyjąć ręcznie jednak w niewielkiej ilości)
  • obsługa komputera i skanera magazynowego, (wystosowanie maila, uzupełnienie danych w excel – godzina wyjazdu/przyjazdu auta )

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748