Magazynier z UDT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie w charakterze magazyniera? Szukasz stałej pracy? Dołącz do nas!

Aktualnie do naszego zespołu w fabryce czekolady poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe.

Lokalizacja: Praga-Południe

Oczekujemy

  • uprawnienie UDT na wózki widłowe
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • możliwość dodatkowej pracy w soboty
  • stawkę godzinową w wysokości 34,14 zł brutto
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14,14-22)
  • pełne wdrożenie do pracy oraz szkolenie z obsługi urządzeń znajdujących się w magazynie

Zadania

  • kierowanie wózkiem widłowym
  • praca z towarem
  • obsługa podstawowych urządzeń produkcyjnych
  • prace magazynowe

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536