Magazynier z UDT/ 35 zł/h brutto
  • Dąbrówka
Dąbrówka, Dąbrówka, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Firma z ponad 90- letnim doświadczeniem na rynku w miejscowości Dąbrówka, poszukuje Magazyniera z uprawnieniami UDT.

Szukasz zatrudnienia gdzie aktywnie wykorzystasz swoje uprawnienia na wózek widłowy?Masz doświadczenie w pracy magazynowej i chcesz podjąć szybkie zatrudnienie? Zapraszamy serdecznie do aplikacji na ogłoszenie!

Miejsce pracy: Dąbrówka pod Poznaniem.
Praca na okres wakacyjny!

Oczekujemy

  • aktualnych uprawnień na wózki widłowe- warunek konieczny
  • doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • dyspozycyjności na pełen etat i okres wakacyjny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową 35 zł/h brutto
  • pracę na dwie zmiany
  • pakiet benefitów; prywatna opieka medyczna, karta sportowa itd.

Zadania

  • przyjęcia dostaw, w tym rozładowanie pojazdów, sprawdzanie dokumentacji ilościowej i jakościowej, dopełnienie formalności w dokumentach i transport dostawy we właściwe miejsce
  • codzienne dostarczanie na linie produkcyjne towarów potrzebnych do zapewnienia płynnego procesu produkcji
  • pakowanie i/lub zabezpieczanie folią części i/lub gotowe zespoły, aby zapobiec uszkodzeniu w transporcie
  • ładowanie i przygotowywanie produkt do wysyłki
  • zapewnianie poprawności załadunków poprzez sprawdzenie z dokumentacją
  • opróżnianie kartonowych i plastikowych pojemników do recyklingu odpadów

  • Praca Dąbrówka
  • Magazynier Czarna Dąbrówka
  • Magazynier Dąbrówka
  • Dąbrówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544