Magazynier z obsługą wózka widłowego (Rybitwy)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Wykonywać proste prace magazynowe
  • Wyładowywać i załadowywać towary
  • Przygotowywać towary do wysyłek
  • Obsługiwać wózek widłowy

Czego oczekujemy?
  • Minimum rok doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Uprawnień (UDT) do kierowania wózkiem widłowym
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • Gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • Samodzielności oraz zaangażowania w realizacji powierzonych zadań

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000zł brutto/miesięcznie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • Miejsce pracy: Kraków Rybitwy

  • Praca Kraków
  • Magazynier Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662