Magazynier z doświadczeniem -> wolne weekendy -> 2 zmiany
  • Nowy kisielin
magazynier z doświadczeniem -> wolne weekendy -> 2 zmiany
, Nowy kisielin, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie jako magazynier? Szukasz pracy lub myślisz o zmianie?

Poszukujesz pracy na 2 zmiany i cenisz sobie wolne weekendy?

Świetnie się składa mamy dla Ciebie ofertę!

lokalizacja Nowy Kisielin oraz Zielona Góra

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy magazynowej
  • książeczki sanepid lub chęci wyrobienia jej
  • dostępności do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • mile widziane uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową (płatne urlopy, ZUS, składki chorobowe)
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie po okresie próbnym
  • wolne weekendy
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14, 14-22)
  • podstawę plus premie oraz dodatek za dojazdy

Zadania

  • pikowanie towaru na magazynie
  • praca ze skanerem

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584