Magazynier z doświadczeniem
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, lubelskie, Polska
4Mass S.A.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów i kontrola ich ilości oraz jakości
  • Obsługa wózka widłowego
  • Przygotowywanie zamówień i ich pakowanie do wysyłki
  • Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie
  • Obsługa urządzeń i narzędzi magazynowych
  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu
  • Zachowanie przepisów BHP oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Dokładność i staranność w pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń magazynowych, uprawnienia na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy na pełen etat
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Podstawowa znajomość obiegu dokumentacji magazynowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Świdnik
  • Magazynier Świdnica
  • Magazynier Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055