Magazynier z dojazdem pracowniczym
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Human&Hunter Sp. z o. o.
29. 8. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

Zakres zadań:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • kompletacja zamówień,
  • relokacja komponentów,
  • praca ze skanerem,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sprawność w pracy fizycznej,
  • umiejętność liczenia oraz zdolności manualne.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 4700 zł brutto/msc + 500 zł premii,
  • możliwość zmiany stanowiska lub awansu,
  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z Chorzowa (Rynek), Rudy Śląskiej (Wirek, Halemba, Kochłowice, Ruda Południowa, Czarny Las), Bytom.
  • smaczny posiłek za 6 zł,
  • system poleceń - do 2400 zł za każdego poleconego i zatrudnionego pracownika,
  • program wsparcia pracowników (darmowe porady prawne, finansowe, psychologiczne).

  • Praca Ruda Śląska
  • Magazynier Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584