Magazynier - Wysokie Składowanie (m/k/x*) ​
  • Gądki
, Gądki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcia, wydawanie oraz relokacja towaru
  • Obsługa wózków widłowych
  • Bieżąca kontrola ilości towaru Klienta w magazynie
  • Dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Chęć rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT lub prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie: podstawa od 4900 do 6200 PLN brutto w zależności od doświadczenia i uprawnień, premia wydajnościowa uzależniona od wyników pracy do 750 zł brutto miesięcznie ​
  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma MyBenefit, prywatna opieka medyczna, karty zniżkowe na paliwo na stacjach LOTOS, ubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze dla pracowników i ich dzieci, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne
  • Przyjazne miejsce pracy: najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, nowoczesne technologie i rozwiązania, przyjazna atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Karta paliwowa Lotos

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 572
18 690